Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Masa

Masa

Ø mm

Ø mm

L mm

L mm

A mm

A mm

Rozmiar klucza [mm]

Rozmiar klucza [mm]

Rozmiar klucza [cal]

Rozmiar klucza [cal]

Gniazdo kwadratowe

Gniazdo kwadratowe

Rozmiar chwytu

Rozmiar chwytu

L1 mm

L1 mm

Ø1 mm

Ø1 mm

Aktywne filtry

Nasadki i akcesoria z gniazdem 1/2

Profesjonalizm i precyzja dzięki nasadkom i akcesoriom z gniazdem 1/2 marki BETA

W świecie profesjonalnych narzędzi warsztatowych, nasadki i akcesoria z gniazdem 1/2 od marki BETA stanowią podstawę każdego dobrze wyposażonego warsztatu. Unikalne cechy tych produktów, takie jak wysoka precyzja wykonania, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i ergonomiczność, sprawiają, że są one niezastąpione w codziennej pracy.

Wysoka jakość i trwałość produktów BETA

Produkty z kategorii nasadki i akcesoria z gniazdem 1/2 marki BETA charakteryzują się niezrównaną jakością i trwałością. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są odporne na korozję, co gwarantuje ich długą żywotność. Czy szukasz nasadek z gniazdem, kluczy nasadowych czy innych akcesoriów, zawsze możesz liczyć na profesjonalizm i niezawodność produktów BETA.

Wszechstronność nasadek i akcesoriów z gniazdem 1/2 marki BETA

W ofercie marki BETA znajdują się różne rodzaje nasadek i akcesoriów z gniazdem 1/2, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Dostępne są zarówno nasadki standardowe, jak i specjalistyczne, które umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach. Wszystkie produkty są łatwe w użyciu i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas pracy.